wtorek, 16 maja 2017

Zdrowa i ekologiczna żywność w Nowym Mieście Lubawskim

Od wielu lat obserwujemy w Polsce wzrost zainteresowania zdrowym odżywianiem. Coraz więcej osób ma świadomość tego, że warto sięgać po bardziej wartościowe produkty, które w swoim składzie nie mają chemicznych dodatków.

W naszym małym miasteczku zdrową oraz ekologiczną żywność można kupić na ul. Daszyńskiego 3. Ten mały sklepik, położony w jednej z bocznych uliczek  miasteczka początkowo w swojej ofercie miał tylko produkty drobiarskie. Jednak od kilku lat oferta sklepu poszerza się o różnego rodzaju zdrową oraz ekologiczną żywność. 

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się zdrowe i wolne od GMO oraz konserwantów wędliny od Pana Szczepańskiego z Mroczna. Jeśli pragniesz zjeść prawdziwą parówkę, która w składzie nie ma żadnych świństw, jeśli marzy Ci się prawdziwa szyneczka albo stu procentowa biała kiełbasa to koniecznie odwiedź sklep na ul. Daszyńskiego 3 w Nowym Mieście Lubawskim.
Dlaczego warto jeść ekologiczną żywność?Żywność ekologiczna jest zdrowsza i najczęściej w swoim składzie nie zawiera chemii (konserwantów, tzw. E dodatków). Poza tym jest wolna od pozostałości środków ochrony roślin, antybiotyków i hormonów. Żywność ekologiczna nigdy nie jest modyfikowana genetycznie (GMO).

Zdjęcia ze sklepu. Ul. Daszyńskiego 3, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie


Kontakt: 
ziemialubawska@protonmail.comWszelkie prawa zastrzeżone!
Jeśli chcesz skorzystać z moich materiałów najpierw zapytaj mnie o zgodę ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz